İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikalarımız

Hedeflerini, sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştiren Özgörkey Laundry, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın değer gördüğü bir şirket olma hedefini benimsemektedir. Çalışanlarının motivasyonunu ve memnuniyetini ön planda tutarak, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini ve mesleki becerilerini geliştirmek, onlara huzurlu, güvenli ve sosyal bir çalışma ortamı sunmak temel insan kaynakları prensibimizdir. Personel Seçme ve yerleştirme sürecinde, “işe teknik uygunluk, sadakat, dürüstlük, takım çalışmasına yatkınlık, kendi ve çevresiyle barışık olma” gibi temel ölçütler dikkate alınır.

Kariyer Planlama & Eğitim

Özgörkey Laundry’de uygulanan İç ve Dış Eğitim Programlarının amacı tüm çalışanların kendilerini ve işlerini geliştirerek verim ve katkılarını arttırmaktır. Özgörkey Laundry, tüm çalışanlarına eğitim ve gelişimleri için eşit fırsat sağlar. Yıllık bir program kapsamında düzenlenen eğitimlerin amacı; çalışanın halen yerine getirdiği görevle ilgili teknik bilgi ve beceri düzeyini arttırmak, kariyer gelişimi ile ilişkili olarak bir sonraki görevinde ihtiyaç duyacağı teknik bilgi ve becerileri kazandırmaktır. Açılan pozisyonlarda öncelik çalışan personele tanınmaktadır. Bir üst pozisyona geçecek personelde ilgili pozisyonların yetkinliklerini karşılıyor olması ve kariyer beklentilerinin ilgili pozisyon ile örtüşüyor olması dikkate alınmaktadır.

Kariyer Planlama & Eğitim
Staj Olanakları

Staj Olanakları

Özgörkey Laundry’de Ticaret / Endüstri Meslek Lisesi ve üniversite öğrencilerine staj olanağı sağlanır.

Ücret Dışı Olanaklar

Tüm güzergahlara servis sağlanır. Tüm vardiyalara yemek verilir. Tesis içerisinde sağlık hizmetleri sağlanmakta olup, tesis imkanlarını aşan sağlık durumları için bir acil yardım programı bulunmaktadır. Personelin verimlilik ve iş geliştirmeye yönelik öneriler yapması teşvik edilir ve başarılı öneriler ödüllendirilir. Önemli günler tüm personelin katılımı ile kutlanır ve çalışanlarımızın motivasyonunu arttırmak amaçlı üretim kısmımızda tüm vardiyalarda müzik yayını yapılır. Tesis dahilinde personelin kullanımı için soyunma odaları, duş ve dinlenme alanı bulunmaktadır.

İş başvurusu için lütfen CV’nizi insankaynaklari@ozgorkey.com adresine gönderiniz.

Ücret Dışı Olanaklar